Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať

4x4 SUV/pneumatika na terénne vozidlo

4x4

Pneumatiky 4x4 sa vždy montujú na všetky 4 kolesá súčasne v záujme rovnomerného opotrebovania obidvoch náprav.


SUV alebo terénne vozidlo vzhľadom na jeho výšku a hmotnosť sa môže považovať za bezpečnejšie ako iné osobné vozidlá. Vyplývajúc z jeho rozmerov sa však prenáša väčšia úloha na gumy, preto ich treba vždy vybaviť pneumatikami dobrej akosti so vzorom dezénu vhodným k pomerom vozovky.
Guma na terénne vozidlo je špeciálny výrobok: jeho povrch je výstižný hlbokými žliabkami a hustým rebrovaním, boky gumeného plášťa sú zosilnené, hmota z ktorej sú vyrobené je tvrdá a odoláva aj drsným pomerov vozovky.
V ponuke Popgomu vždy nájdete pneumatiky podľa svojich požiadaviek, robustné, trvácne, cenovo výhodné a šetrné k Vašej peňaženke, ktorými bude jazda bezpečným zážitkom - nech jazdíte po hocakých cestách.

Vyhľadať pneumatiky 4x4

Najpredávanejšie pneumatiky 4x4

SUV

 
Michelin Latitude Tour HP
215/65 R16 98H
95,20 €
Viac položiek s týmto rozmerom

Všetky typy terénu

 
BFGoodrich All Terrain T/A KO2
225/75 R16 115S
141,70 €
Viac položiek s týmto rozmerom

Pneumatiky do extrémnych terénnych podmienok

 
BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 RWL
31x10.5 R15 109Q
149,60 €
Viac položiek s týmto rozmerom

pneumatík pre vozidlá SUV

Bohatý výber pneumatík pre vozidlá SUV

Tieto pneumatiky sú špeciálne prispôsobené pre jazdu na cestách a väčšina vozidiel SUV a vozidiel s pohonom všetkých štyroch kolies je vybavená práve týmto typom pneumatík. Tieto komfortné a odolné pneumatiky zaisťujú bezpečnú jazdu na všetkých typoch ciest. POPGOM.sk vám ponúka bohatý výber kvalitných pneumatík 4x4 za nízke ceny.

Pneumatiky vhodné do každého terénu

Pneumatiky vhodné do každého terénu

Všestranným vodičom, ktorí jazdia nielen po cestách, ale aj v teréne, POPGOM.sk prináša tieto pneumatiky, ktoré predstavujú najlepší kompromis medzi komfortom, priľnavosťou k povrchu terénu a odolnosťou. Garantujú pohodlnú jazdu na cestách a bezpečnosť, keď zídete z vyšliapaných cestičiek.

Pneumatiky do extrémnych terénnych podmienok

Bohatý výber pneumatík na prekonávanie extrémnych terénov!

Tieto pneumatiky sú maximálne prispôsobené extrémnym terénnym podmienkam. Sú menej vhodné pre jazdu na cestách (čím väčšie sú ozuby, tým vyššia je hlučnosť pneumatík), no ich vlastnosti ich priam predurčujú pre dobrodružstvo na vidieku a na horách. Tento typ pneumatík je špeciálne prispôsobený tak, aby dokázal odolávať nepriaznivým vplyvom. POPGOM.sk vám ponúka robustné a trvácne pneumatiky za najlepšie ceny.