Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať

Pneumatiky 4x4 a SUV na webovej lokalite POPGOM.sk

4x4

Pneumatiky 4x4 sa vždy montujú na všetky 4 kolesá súčasne v záujme rovnomerného opotrebovania obidvoch náprav.

Správny výber pneumatík 4x4

Ako si vybrať vhodný typ pneumatík na vozidlo s pohonom všetkých štyroch kolies? Výber pneumatík s profilom vhodným do každého terénu, resp. určeným pre vozidlá SUV, závisí od konkrétneho modelu vozidla a jeho prevádzky, tzn. či sa vozidlo pohybuje prevažne na cestách, v teréne alebo v zmiešanej prevádzke. Pneumatiky 4x4, SUV a cross-over sú špeciálne pneumatiky, ktoré je nutné súčasne namontovať na všetky štyri kolesá, aby nedochádzalo k neželanému opotrebovávaniu hnacieho hriadeľa vozidla.Pneumatiky 4x4 majú vystužené bočnice, sú robustnejšie a vyznačujú sa vyššou trakciou. Na našej webovej stránke nájdete pneumatiky 4x4 vhodné pre každý typ povrchu – asfalt, blato alebo nespevnený terén, ako aj všetky cenové kategórie, od prémiových pneumatík 4x4 až po cenovo dostupné pneumatiky 4x4.Upozornenie: Existujú letné aj zimné pneumatiky 4x4.

Vyhľadať pneumatiky 4x4

Najpredávanejšie pneumatiky 4x4

SUV

 
Michelin Latitude Tour HP
215/65 R16 98H
96,30 €
Viac položiek s týmto rozmerom

Všetky typy terénu

 
BFGoodrich All Terrain T/A KO2
225/75 R16 115S
134,60 €
Viac položiek s týmto rozmerom

Pneumatiky do extrémnych terénnych podmienok

 
BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 RWL
31x10.5 R15 109Q
137,30 €
Viac položiek s týmto rozmerom

pneumatík pre vozidlá SUV

Bohatý výber pneumatík pre vozidlá SUV

Tieto pneumatiky sú špeciálne prispôsobené pre jazdu na cestách a väčšina vozidiel SUV a vozidiel s pohonom všetkých štyroch kolies je vybavená práve týmto typom pneumatík. Tieto komfortné a odolné pneumatiky zaisťujú bezpečnú jazdu na všetkých typoch ciest. POPGOM.sk vám ponúka bohatý výber kvalitných pneumatík 4x4 za nízke ceny.

Pneumatiky vhodné do každého terénu

Pneumatiky vhodné do každého terénu

Všestranným vodičom, ktorí jazdia nielen po cestách, ale aj v teréne, POPGOM.sk prináša tieto pneumatiky, ktoré predstavujú najlepší kompromis medzi komfortom, priľnavosťou k povrchu terénu a odolnosťou. Garantujú pohodlnú jazdu na cestách a bezpečnosť, keď zídete z vyšliapaných cestičiek.

Pneumatiky do extrémnych terénnych podmienok

Bohatý výber pneumatík na prekonávanie extrémnych terénov!

Tieto pneumatiky sú maximálne prispôsobené extrémnym terénnym podmienkam. Sú menej vhodné pre jazdu na cestách (čím väčšie sú ozuby, tým vyššia je hlučnosť pneumatík), no ich vlastnosti ich priam predurčujú pre dobrodružstvo na vidieku a na horách. Tento typ pneumatík je špeciálne prispôsobený tak, aby dokázal odolávať nepriaznivým vplyvom.POPGOM.sk vám ponúka robustné a trvácne pneumatiky za najlepšie ceny.