Všetky značky > BFGoodrich > g-Grip All Season 2
BFGoodrich
Pneumatika BFGoodrich g-Grip All Season 2

BFGOODRICH g-Grip All Season 2

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky

Nové pneumatiky BF Goodrich G-Grip All Season 2 vám prinášajú ešte vyššiu výkonnosť a väčšiu spokojnosť ako ich predchodca.


Na suchej vozovke pneumatiky G-Grip All Season 2 dosahujú brzdnú dráhu kratšiu o 3,5 m.


Aj na mokrej vozovke je brzdná dráha kratšia, a to o 1,6 m.


Čo sa týka ochrany pred akvaplaningom, výkonnosť sa podarilo zlepšiť o 8 % pri jazde v priamom smere a o 4 % pri prejazde zákrutami.


Tieto pneumatiky získali certifikát 3PMSF pre zimné obdobie, vďaka čomu môžete bezpečne jazdiť v lete aj v zime bez toho, aby ste museli prezúvať pneumatiky.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky BFGoodrich

 G-Grip SUV: Maximálna bezpečnosť na mokrej ceste: Smerový dezén a behúň pneumatiky s jedinečným dizajnom umožňu...  Long Trail T/A Tour: Dokonalé zvládnutie jazdy na cestách so spevneným i nespevneným povrchom. Pre cestné vozidlá s poho...  Mud Terrain T/A KM2: Dizajn zrodený z blata – táto pneumatika je ako stvorená na zdolávanie všetkých prekážok mimo cesty...  Touring: Model Touring od maďarského výrobcu Taurus napriek svojej mimoriadne dostupnej cene ponúka výnimočn...  Urban Terrain T/A: Silné stránky: - Univerzálna pneumatika určená na kombinované použitie: 90 % na cestách a 10 % v te...