Všetky značky > BFGoodrich > Mud Terrain T/A KM2
BFGoodrich
Pneumatika BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2

BFGOODRICH Mud Terrain T/A KM2

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Dizajn zrodený z blata – táto pneumatika je ako stvorená na zdolávanie všetkých prekážok mimo cesty. Optimalizované úžitkové vlastnosti a dokonalejší vzhľad ponúkajú skutočným vyznávačom off-roadu ešte robustnejšiu pneumatiku schopnú podať extrémne výkony, na aké určite nie sú zvyknutí.

    Silné stránky:
  • Zosilnené oceľové drôty zaisťujú väčšiu odolnosť bočníc plášťa a zároveň prepožičiavajú kostre pneumatiky požadovaný stupeň ochrany voči mechanickému poškodeniu pri intenzívnom používaní v teréne.
  • Impozantné ozuby na bočniciach pre lepšie záberové vlastnosti pneumatiky a zosilnenú ochranu bočníc.
  • Gumová zmes odolná proti prierazu a odlupovaniu materiálu z bočníc pneumatiky, čím sa zvyšuje jej odolnosť voči ostrým skalám a prekážkam mimo vyšliapaných cestičiek.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Letné 4x4 pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
190,40 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní
 
Letné 4x4 pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
142,40 
 dopĺňa sa
 
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
186,00 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní

Objavte taktiež pneumatiky BFGoodrich

 Touring: Model Touring od maďarského výrobcu Taurus napriek svojej mimoriadne dostupnej cene ponúka výnimočn...  Urban Terrain T/A: Silné stránky: - Univerzálna pneumatika určená na kombinované použitie: 90 % na cestách a 10 % v te...  Activan: Kontrola jazdných vlastností pri používaní vozidla na služobné účely Pre úžitkové vozidlá. Dokonalé...  Activan Winter: Trvalá kontrola na zimných vozovkách pre úžitkové vozidlá. Výhody: Výborná jazdná stabilita na zasn...  All Terrain T/A KO: Kontrola v každom teréne Vynikajúca trakcia na všetkých typoch terénu: Rozšírenie dezénu až na bočn...