Všetky značky > Bridgestone > Blizzak LM500
Bridgestone
Pneumatika Bridgestone Blizzak LM500

BRIDGESTONE Blizzak LM500

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Prednosti:

Tieto pneumatiky boli vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou BMW s cieľom zabezpečiť optimálne úžitkové vlastnosti elektromobilov v zimnom období.

Pneumatiky Blizzak LM-500 sa zaraďujú do kategórie pneumatík šetrných voči životnému prostrediu a vďaka nízkemu valivému odporu optimalizujú dojazdovú vzdialenosť vozidla.

Veľký priemer v kombinácii s úzkym behúňom prepožičiava pneumatike športový vzhľad, no najmä znižuje aerodynamický odpor a pritom nemá negatívny dopad na záber pneumatiky.

Smerový dezén behúňa pneumatiky, zaoblené ramená a hlboké lamely robia z pneumatík Bridgestone Blizzak LM-500 zimné pneumatiky, ktoré v zimnom období majú vynikajúci záber.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Bridgestone

 Blizzak LM80: Silné stránky: - Trakcia na mokrom alebo zhutnenom snehu je zlepšená jednosmerným profilom s veľkým...  Blizzak W800: Vynikajúca pohyblivosť na zasneženej a vlhkej zemi pre úplne uvoľnenú jazdu. Navrhnutá pre úžitkové...  Blizzak W810: Silné stránky: - Stabilná priľnavosť k vozovke je v ramennej oblasti zabezpečená 3D lamelami, čo zv...  Blizzak W995: - Bridgestone Blizzak W995 sú zimné pneumatiky špeciálne vyvinuté pre úžitkové vozidlá a dodávky. V...  Blizzak WS70: Silné stránky: - Zlepšený výkon na snehu a na ľade vďaka zmesy "NanoPro-Tech" a novým "3D" lamelám,...