Bridgestone
Pneumatika Bridgestone DriveGuard

BRIDGESTONE DriveGuard

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Výrobca pneumatík Bridgestone vyvinul účinné riešenie na problémy súvisiace s defektom. Tieto pneumatiky sú určené pre všetky vozidlá vybavené systémom monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS). Pneumatiky sú preto vybavené zosilnenými bočnicami a systémom chladenia bočníc. Vďaka technológii DriveGuard môžete v prípade defektu bezpečne pokračovať v jazde ďalších 80 kilometrov pri rýchlosti 80 km/h, až do pneuservisu, kde vykonajú potrebnú opravu.

Tieto pneumatiky sa okrem toho vyznačujú vynikajúcou priľnavosťou na vlhkej vozovke, čo je dosiahnuté vzájomným prepojením gumových blokov na ramene pneumatiky. Navyše, výrazná lamelizácia pomáha predchádzať riziku akvaplaningu.

Značka Bridgestone vynaložila veľké úsilie, aby si tento typ pneumatiky zachoval úroveň komfortu porovnateľnú so štandardnými pneumatikami.

 

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Bridgestone
215/55 R16 97W
Údaje o výrobku
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
92,30 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní
 
Bridgestone
215/55 R17 98W
Údaje o výrobku
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
149,30 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní

Objavte taktiež pneumatiky Bridgestone

 DriveGuard Winter: „Bezpečnosť. Vďaka novej technológii Bridgestone DriveGuard môžete v prípade defektu bezpečne pokra...  Dueler A/T 001: Prednosti: Vynikajúca priľnavosť Ovládateľnosť Výnimočne dlhá životnos...  Dueler A/T 693: Tieto 4x4 letné pneumatiky Vám zabezpečia komfort a bezpečnosť jazdy na ceste aj na teréne...  Dueler A/T 693III: Prednosti: Pneumatiky Dueler AT693III sú robustné pneumatiky navrhnuté pre jazdu v teréne. Výrazne ...  Dueler A/T 694: Zmiešaná: cestná / pre všetky terény Ide o náhradu za A/T 693, ktorá bola už absolútnou referenciou...