Všetky značky > Bridgestone > Dueler H/P 680
Bridgestone
Pneumatika Bridgestone Dueler H/P 680

BRIDGESTONE Dueler H/P 680

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky 100% vozovka - 100% vysoké výkony

Schopné prekonávať dlhé dráhy na cestách a diaľniciach, vozidlá s pohonom 4x4 sú tak isto stále výkonnejšie. Aby zvládli tento výkon, spoločnosť Bridgestone navrhla pneumatiku Dueler HP 680. V mestskom prostredí tak isto aj na diaľnici ponúka táto pneumatika úroveň výkonu, ktorá sa rovná turistickej pneumatike s ultra vysokým výkonom.

Výhody Dueler H/P 680 :
Estetika a zhodnotenie vozidla
Presnosť reakcie, reaktivita na pokyny volantu
Radosť z jazdy
Maximálna bezpečnosť na mokrej ceste

Behúň s dvojitou vrstvou:
Základná zlúčenina obohatená o kremík sa nachádza v strede behúňa, keď je pneumatika nová, čo zlepšuje výkon pneumatiky na vlhkom povrchu. Ako sa behúň postupne opotrebuváva spodné vrstvy tejto základnej zlúčeniny postupne nahrádzajú vrchnú gumovú vrstvu a udržiavajú výkony na mokrej vozovke počas celej životnosti pneumatiky.

Dobre vedieť :
- Protektor ráfov
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Bridgestone

 Dueler H/P 92A: Pri návrhu týchto 4x4 letných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  Dueler H/T 684: Pneumatika 4x4 Bridgestone Dueler H/T684 v sebe spája pôžitok z jazdy spolu s komfortom. Silné strá...  Dueler H/T 684 II: Silné stránky : Výkon pneumatiky je zaručený kombináciou dizajnu a gumy. Záber na mokrej zemi ako a...  Dueler H/T 684 III: Aby nedochádzalo k deformovaniu pneumatiky a v záujme zaistenia vysokej stability je štruktúra pneu...  Dueler H/T 687: Jedná sa o prémiovú značku pneumatík určenú pre osobné 4x4 vozidlá. Produkty prémiových značiek vyn...