Bridgestone
Pneumatika Bridgestone Turanza ER30

BRIDGESTONE Turanza ER30

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Dokonalé spojenie pohodlia a výkonnosti. Pre sedany vyššej triedy: nehlučnosť, stabilita, dokonca aj pri vysokých rýchlostiach a výnimočný komfort .

Pneumatika Turanza je vysoko výkonnou pneumatikou navrhnutou tak, aby dopĺňala výkon a stabilitu vozidiel kupé, sedanov a GT.

Ponúka úžasný komfort a nízku úroveň hluku, s dokonalou priľnavosťou na vlhkej ceste a vysokú stabilitu v priamom smere.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Bridgestone

 Turanza ER300: Absolútna kontrola, pohodlná a tichá Toto je špičková turistická pneumatika spoločnosti Bridgestone...  Turanza ER300 A: Vďaka špeciálne dodaným materiálom, ktoré spôsobujú zníženie trecích síl, tieto letné pneumatiky Vá...  Turanza ER300 Ecopia: Silné stránky : Nízke koeficienty valivého odporu, a teda zníženie spotreby paliva vďaka vývoju gum...  Turanza ER33: Tieto letné pneumatiky sú určené na dlhé trate. Pri výrobe týchto pneumatík výrobcovia dali veľkú p...  Turanza T001: Silné stránky: Priľnavosť na mokrej vozovke je dosiahnutá vďaka vysokému podielu siliky a trom širo...