Všetky značky > Continental > ContiForceContact
Continental
Pneumatika Continental ContiForceContact

CONTINENTAL ContiForceContact

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Silné stránky:

  • Vysoká priľnavosť a jazdná stabilita na mokrom povrchu sú zabezpečené nielen dvojsmernými drážkami na odvádzanie vody na vnútornej strane profilu, ale takisto osvedčeným a vylepšeným dizajnom makrobloku z ContiSportContact 5P.
  • Výborná priľnavosť a vylepšená smerová presnosť sú zabezpečené vďaka profilu s makroblokmi, ktorý je doplnený robustnými dezénmi bočných ramien behúňa a priečnymi drážkami.
  • Priľnavosť k suchému povrchu je zvýšená patentovanou zmesou „Black Chili“ s vysokopriľnavými živicami zabezpečujúcimi maximálny kontakt pneumatiky s vozovkou.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Continental

 ContiPremiumContact 2 E:  Prednosti: Nízky valivý odpor Brzdenie na mokrej vozovke...  ContiProContact: Silné stránky: - Jazdná stabilita je zabezpečená v každom ročnom období vďaka množstvu ostrých hrán...  ContiSportContact: Silné stránky: Stabilita v zákrutách a smerová presnosť. Dobrá priľnavosť na vlhkej vozovke. Nízka ...  ContiSportContact 2: Športová pneumatika vyhovujúca tým najnáročnejším požiadavkám pre športové vozidlá najvyššej triedy...  ContiSportContact 3: Dokonca aj v prípade prudkého pohybu volantu alebo zmeny typu povrchu sa trajektória nesmie zmeniť....