Všetky značky > Continental > ContiVikingContact 6
Continental
Pneumatika Continental ContiVikingContact 6

CONTINENTAL ContiVikingContact 6

Sezóna: Nordický
Bezpečnosť
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Vylepšená koncepcia týchto pneumatík zaisťuje optimálne správanie vozidla pri všetkých klimatických podmienkach, s ktorými sa môžeme stretnúť v zimnom období. Okrem toho, aby sa vozidlo dobre správalo aj pri jazde na suchej vozovke, spoločnosť Continental venovala osobitnú pozornosť priečnej tuhosti gumových blokov.

Brzdenie na ľade patrí k dôležitým aspektom bezpečnosti jazdy v zime. Pneumatiky Continental ContiVikingContact 6 preto rýchlo odvádzajú vodný film, ktorý sa nachádza na povrchu zľadovatenej vozovky, vďaka čomu si pneumatiky zachovávajú optimálny záber.

Zimné označenie pneumatík – M+S a 3PMSF a takisto cikcakové lamely zaručujú dobrú priľnavosť pneumatík na snehu.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Continental

 ContiWinterContact TS 860 S: S novými pneumatikami WinterContact TS 860 S nám výrobca pneumatík Continental predstavuje model šp...  ContiWinterContact TS790: Tieto zimné pneumatiky sú určené na dlhé trate. Pri výrobe týchto pneumatík výrobcovia dali veľkú p...  ContiWinterContact TS800: Jeden z kvetov zimnej rady Continental : TS 800. Vďaka svojim inovatívnym lamelám v tvare včelieho ...  ContiWinterContact TS810: Silné stránky : Vynikajúca priľnovosť a brzdenie na ľade a snehu. Vynikajúca výkonnosť na vlhkých c...  ContiWinterContact TS810 Sport: Silné stránky : Vynikajúce výkony v zimných podmienkach. Bezchybná ovládateľnosť a brzdenie na such...