Všetky značky > Continental > ContiWinterContact TS810
Continental
Pneumatika Continental ContiWinterContact TS810

CONTINENTAL ContiWinterContact TS810

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky Silné stránky :
Vynikajúca priľnovosť a brzdenie na ľade a snehu.
Vynikajúca výkonnosť na vlhkých cestách.
Skvelé pohodlie pri jazde.
Vysoký počet kilometrov.

Technické charakteristiky :
Nové pneumatiky ContiWinterContact TS810 významne zlepšujú priľnavosť na snehu vďaka väčšiemu počtu drážok v strede a na bokoch pneumatík.
Okrem toho, nový asymetrický behúň ponúka vďaka svojim hrubším lamelám (+20%) lepšiu priľnavosť na snehu a zvyšuje tak jej pohyblivosť.
Inovatívny odstup medzi lamelami : nová medzera medzi lamelami zabraňuje ich uzavretiu počas kontaktu s povrchom. Toto zvyšuje efekt pluhu okolo 20%, čím zvyšuje aj záber a bočnú kontrolu na snehu.
Je to šírka pneumatiky, ktorá určuje počet obvodových drážok. Tie zaručujú dokonalý odvod vody počas dažďa (aby sa vyhlo fenoménu akvaplaningu). TS 810 sa vyznačuje 3 drážkami alebo 4 od šírky 225 mm.
Indikátor opotrebenia TWI : profil má viac indikátorov opotrebenia. Definujú množstvo zostávajúcej gumy. Ak sú indikátory opotrebenia na takej istej úrovni, ako to, čo zostáva z dezénu, znamená to, že hĺbka profilov nie je viac než 4 mm a pneumatika je opotrebovaná. Inak povedané, nevyznačuje sa viac vlastnosťami nevyhnutnými na zimné cesty.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Zimné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
90,30 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní

Objavte taktiež pneumatiky Continental

 ContiWinterContact TS810 Sport: Silné stránky : Vynikajúce výkony v zimných podmienkach. Bezchybná ovládateľnosť a brzdenie na such...  ContiWinterContact TS815: Tieto zimné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...  ContiWinterContact TS830: Výhody : Lepšie brzdenie a ovládanie na snehu, vynikajúci záber na snehu vďaka veľkému počtu vzorov...  ContiWinterContact TS830 P: Silné stránky : Dobré výkony pri brzdení na mokrých cestách alebo cestách s poľadovicou vďaka pevno...  ContiWinterContact TS850: - Výkonnosť na snehu a ľade, zlepšil profil V-tvarovaných blokov, ktoré reprezentujú lepšie uhly a ...