Dunlop
Pneumatika Dunlop SP LT30

DUNLOP SP LT30

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Plod najnovšej špičkovej technológie SP LT 30 dosahuje svoje vysoké výkony na ľahkých úžitkových vozidlách.

Inšpirovaná automobilovými pneumatikami jej dezén poskytuje dokonalé pohodlie pri jazde a zaručuje pozoruhodnú kilometráž v spojení s veľmi nízkym valivým odporom a vysokým výkonom čo sa týka rýchlosti. Pneumatika je špeciálne navrhnutá na ochranu ráfov, čo je uľahčením používania v meste.

Hlavné výhody
Nízky valivý odpor, z čoho vyplývajú značné úspory.
Hlboký dezén, široká a rovnomerná styčná plocha pre optimálny počet kilometrov a minimálnu brzdnú dráhu.
Zmiešaná koncepcia vychádzajúca z automobilových a kamiónových technológií pre spojenie rýchlosti, ovládateľnosti a správania pneumatík osobného auta s robustnosťou a odolnosťou pneumatík kamiónu.
Maximálna ochrana vďaka hrubým bočniciam s dvojitými rebrami na využitie celého potenciálu čo sa týka počtu kilometrov.
Dezén navrhnutý pre minimalizáciu hluku.
Možnosť protektorov pneumatiky.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Dunlop

 SP LT60: Pneumatika s vynikajúcimi zimnými vlastnosťami, bez obmedzenia pohodlia a bezpečnosti S pneumatikou...  SP Qualifier TG 20: Hlavné výhody Spevnená konštrukcia kostry pre zvýšené záťaže Behúň s profilom drážkovaných blokov p...  SP QuattroMaxx: Silné stránky: Lepšie vnímanie cesty vďaka Touch Technology, inovatívnej technológii spoločnosti Du...  SP Sport 01: Pneumatika mnohých talentov Hľadáte ten najlepší kompromis bez ohľadu na to, aké sú podmienky jazdy...  SP Sport 01 A/S: Celoročné pneumatiky pre automobily vyššej triedy. Stabilita pri vysokej rýchlosti. Ochrana diskov ...