Firestone
Pneumatika Firestone MultiSeason

FIRESTONE MultiSeason

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Pneumatika Firestone MultiSeason predstavuje dokonalú odpoveď na problematiku prezúvania gúm podľa ročných období! S prezúvaním kolies je koniec, čo šetrí vaše výdavky.

Táto pneumatika je rovnako účinná v lete i v zime. Jej behúň so zvláštnym dezénom obsahuje veľký počet drážok a odvodňovacích žľabov, čo jej poskytuje skvelú priľnavosť na vlhkom povrchu vďaka perfektnému odvádzanie vody a topiaceho sa snehu.

Drážky sú veľmi účinné aj na zasnežených cestách, lebo pneumatika má na sebe značku 3PMSF (hory a snehová vločka), ktorá osvedčuje, že pneumatiku možno využiť ako zvláštne zimné vybavenie.

Dokonalá výkonnosť na zasnežených a/alebo mokrých cestách, čo však nijako neznižuje jej vlastnosti v lete alebo pri teplotách vyšších ako 7 °C.

Pneumatika má tiež výbornú stabilitu pri jazde po rovnej ceste aj v zákrutách, čo zaisťuje plynulú a pohodlnú jazdu.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Firestone
155/80 R13 79T
Údaje o výrobku
Celoročné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
37,60 
 dopĺňa sa

Objavte taktiež pneumatiky Firestone

 Vanhawk: Všeobecná charakteristika Vysoká odolnosť Dlhá životnosť Vynikajúce úžitkové vlastnosti na mokrej c...  Winterhawk: Všeobecná charakteristika: Vyššia výkonnosť za každého počasia. Účinnosť pri brzdení na šmykľavom p...  Winterhawk 2 EVO: Silné stránky: Optimálna vyváženosť výkonových parametrov na mokrom a zasneženom podklade. Dobrá ži...  Winterhawk 3: Silné stránky: - Zlepšenie priľnavosti k zasneženej alebo zľadovatenej vozovke vďaka množstvu lamie...  Winterhawk C: - Vylepšená priľnavosť behúňa. - Efektívny odvod vody a snehu, vďaka početným ryhám. - Životnosť, p...