Firestone
Pneumatika  Vanhawk 2

FIRESTONE Vanhawk 2

Sezóna: Letné pneu
Vlastnosti pneumatiky

Ak hľadáte vhodné riešenie pre zásobovanie, jazdu po cestách a dobré manévrovanie, nové pneumatiky Vanhawk 2 značky Firestone sú presne to, čo potrebujete.


Tieto pneumatiky, ktoré sa úspešne chopili výzvy zo strany ich predchodcu, sú ideálne pre dodávky a vozidlá prepravujúce menší náklad.


Rad pneumatík Vanhawk 2 je rovnako dobrý, ako bol model Vanhawk, čo sa týka životnosti a odolnosti. Navyše sa môže pýšiť lepším záberom ako jeho predchodca. Dokazujú to aj hodnotiace testy – známky dosiahnuté za priľnavosť sú naozaj výnimočné: môžu sa pochváliť známkou A, prinajhoršom B. Takisto sa vôbec nemusia hanbiť pri porovnaní s prémiovými značkami, práve naopak.


Charakteristický dezén behúňa, ktorý sa vyznačuje kľukatými drážkami, zaisťuje rýchle odvádzanie vody. Vďaka typickej štruktúre behúňa tieto pneumatiky dosahujú výnimočný brzdný účinok a vynikajúcu ovládateľnosť aj na mokrej vozovke.


Výrazné dezénové bloky ramien zaručujú vysokú odolnosť voči nárazom a vynikajúcu stabilitu pri prejazde zákrutami.


Vďaka zloženiu gumovej zmesi sú tieto pneumatiky úsporné z hľadiska spotreby paliva. Hodnotenie C, pokiaľ ide o spotrebu paliva, pri takej výnimočnej priľnavosti, je veľmi dobrá známka.


S toľkými prednosťami a za veľmi prijateľnú cenu nové pneumatiky Vanhawk 2 určite splnia všetky vaše očakávania. Nechajte sa presvedčiť – určite nebudete ľutovať.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Firestone
215/65 R15 104T
Údaje o výrobku
Letné dodávkové pneu
C B 71db
Celkové hodnotenie: 
96,20 
 dopĺňa sa