Prva cena
Pneumatika Prva cena Hilo XC1

PRVA CENA Hilo XC1

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

S pneumatikami Hilo Brawn XC1 sa nemusíte báť, že prekročíte stanovený rozpočet!


Jazdné vlastnosti týchto pneumatík, ktoré sú veľmi populárne najmä v krajinách východnej Európy, spĺňajú požiadavky európskych noriem.


Účinný záber týchto pneumatík vám umožní užiť si bezstarostnú jazdu.


Široké kľukaté drážky zaisťujú rýchle odvádzanie vody pri jazde na mokrej vozovke. Vďaka svojej jazdnej stabilite sú tieto pneumatiky vhodné pre majiteľov dodávok a osobných automobilov, ktorí sú pravidelne na cestách.


Ak jazdíte na kratšie vzdialenosti, nie je nutné, aby ste na kúpu pneumatík vynaložili vysoké finančné prostriedky. Tieto pneumatiky sú ideálne riešenie pre vaše potreby.


 

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Prva cena

 Kenda KR23 Komet Plus: Pneumatiky za nízke ceny. Bezpečná jazda za dobrú cenu, v súľade s europskými predpismi...  Mazzini ECO 307: Pneumatiky Mazzini ECO 307 vďaka svojmu bohatému drážkovaniu zaručujú vysoký komfort jazdy a výborn...  Mazzini ECO 607: Pneumatiky Mazzini ECO 607 sú kombináciou bezpečnosti a výkonnosti. Stredové rebro zaručuje vysoký ...  Nankang AS-2: Vďaka dezénu behúňa, ktorý obsahuje až 38 % voľného priestoru medzi jednotlivými rebrami, pneumatik...  Nankang FT-4: Pri návrhu týchto 4x4 letných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...