GoodYear
Pneumatika GoodYear DuraGrip

GOODYEAR DuraGrip

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky Pneumatika DuraGrip bola špeciálne vyvinutá pre malé mestské vozidlá.

Spoločnosť Goodyear použila inovatívne technológie, ktoré sa už vyskúšali pri modeli HydraGrip, UltraGrip 7 a Excellence a umožňujú pneumatike znášať tlaky vznikajúce pri častých rozjazdoch a zastaveniach, ktorým sú vozidlá a ich pneumatiky v mestskej premávke vystavené. DuraGrip ponúka bezpečnosť a veľký počet kilometrov bez toho, došlo k zhoršeniu ostatných vlastností pneumatík Goodyear.

Všeobecné charakteristiky:
Zlepšenie výkonov na suchu a zníženie hluku. Veľmi dobrá odolnosť voči akvaplaningu a zlepšenie výkonov na suchu. Zníženie hluku.
Zníženie hluku a estetika
Zlepšenie výkonov na suchu a stability.
Úroveň hluku v súlade s normami ISO a lepšia stabilita na vozovke za sucha.


Technické charakteristiky:
Asymetrický profil
Spojený predĺžený dezén
Trojrozmerné lamely (Technológia 3D-BIS)
Dve súvislé drážky zvonku

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
50,00 
 Dodanie do 24/48h
Dodanie do 24/48h

Objavte taktiež pneumatiky GoodYear

 Eagle F1 Asymmetric: Veľký krok pre bezpečnosť Vodiči výkonných vozidiel pri výbere pneumatík dávajú vo svojich požiadav...  Eagle F1 Asymmetric 2: Pneumatika Eagle F1 Asymmetric 2 vyvinutá pre športové vozidlá ponúka účinné brzdenie a nízky odpor...  Eagle F1 Asymmetric 3: Vysoká pevnosť kostry pneumatiky zaisťuje presnosť jazdy, ktorá je prvoradou požiadavkou pre efektí...  Eagle F1 Asymmetric SUV: Pneumatika Eagle F1 Asymmetric SUV umožňuje ovládať výkonné SUV bez straty na výkone. Silné stránky...  Eagle F1 GS: Tieto letné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...