Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať
Pneumatika GoodYear EfficientGrip Cargo
GoodYear EfficientGrip Cargo
215/60 R16 103T
Letné dodávkové pneu

fotky sú len ilustračné
Podrobnosti Recenzie zákazníkov

GoodYear EfficientGrip Cargo 215/60 R16 103T

Vlastnosti pneumatiky:
  • Chcete tiché pneumatiky s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a mimoriadne dlhou životnosťou?
  • Spoločnosť Goodyear pre vás pripravila nové, mimoriadne všestranné riešenie: nové pneumatiky EfficientGrip Cargo.
  • Ako už napovedá ich názov, tieto nové pneumatiky sa vyznačujú záberom, ktorý zlepšuje ich odolnosť a priľnavosť a zaisťuje tichšiu jazdu.
  • Spoločnosť GoodYear vyvinula pre tieto pneumatiky novú gumovú zmes s použitím technológie Fuel Saving. Táto technológia je umiestnená priamo pod behúňom a jej úlohou je obmedzovať a uvoľňovať tepelné emisie pneumatiky, vďaka čomu sa pneumatika vyznačuje nižším valivým odporom a nižšou spotrebou energie. Použitie tejto technológie umožnilo vylepšiť schopnosti predchádzajúceho modelu pneumatík (Cargo Marathon), pričom nový model dosahuje až o 21 000 km dlhšiu životnosť.
  • Nové pneumatiky otestovala spoločnosť Dekra, zmluvný partner spoločnosti GoodYear pre testovanie jej produktov. Počas testovania prešli porovnaním s najnovšími pneumatikami Continental ContiVanContact 200 a pneumatikami Hankook Vantra LT.
  • essai Efficientgrip cargo
  • Výsledky hovoria samé za seba: testy preukázali o 23 964 km dlhšiu životnosť v porovnaní s pneumatikami ContiVanContact 200 a o viac ako 18 000 km dlhšiu životnosť oproti pneumatikám Hankook Vantra LT.
  • extra mile
  • Pri vývoji týchto pneumatík spoločnosť GoodYear použila technológiu Extra Mile. Podstatou tohto postupu je vylepšenie zloženia gumovej zmesi zvýšením obsahu siliky a vylepšenie konštrukčnej skladby pneumatiky vďaka použitiu nových materiálov. Všetko dohromady umožňuje zlepšiť výkonnosť pneumatiky z hľadiska priľnavosti a brzdného účinku na suchej aj mokrej vozovke. Táto technológia tiež umožnila spevniť gumové bloky a zachovať pritom celkovú pružnosť pneumatiky. Pneumatika je vďaka tomu odolnejšia a zaručuje lepšiu ovládateľnosť vozidla a lepšiu priľnavosť k povrchu vozovky.
  • Pochopili ste správne: tento produkt je takpovediac technologický koncentrát. Efektívnejšie, odolnejšie, lepšie ovládateľné a bezpečnejšie – tieto nové pneumatiky GoodYear vám prinášajú to najlepšie z technológie a pri každodennom používaní vám umožnia dosiahnuť skutočné zníženie prevádzkových nákladov.

Prednosti:


Dlhá životnosť

Výborná priľnavosť na suchej aj mokrej vozovke

Nižšia spotreba paliva

121,30 

Množstvo :
Skladom
Záruka najlepšej ceny
Dobierka
Bezpečná platba

Predávame iba nové pneumatiky so zárukou od výrobcu.