Všetky značky > GoodYear > Wrangler AT/R
GoodYear
Pneumatika GoodYear Wrangler AT/R

GOODYEAR Wrangler AT/R

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Pneumatika 4x4 zmiešaná
Ak sú cesty, ktoré používate, často blatisté alebo mokré, alebo ak používate cesty, ktoré nie sú vždy zjazdné, vybavte vaše auto 4x4 pneumatikami Wrangler AT/R. Agresívny profil zlepšuje odolnosť voči akvaplaningu,samočistenie a záber v akomkoľvek teréne, pričom zaručuje rovnomerné opotrebenie, dobrú stabilitu na ceste a akustický komfort na ceste.

Silné stránky
Vynikajúci záber v akomkoľvek teréne
Odolnosť voči akvaplaningu
Dobrá priľnavosť za mokra a počas zimných podmienok
Nízka úroveň hlučnosti

Technické charakteristiky
Nový profil s vrstveným vzorom
Veľké zárezy na ramenách : záber v akomkoľvek teréne
Odolnosť voči akvaplaningu vďaka centrálnej drážke
Cikcaková drážka pre dobrú pohyblivosť
Radiálne a pozdĺžne lamely : priľnavosť na mokrom povrchu a v zime
Optimalizácia vzoru stopy: nízka úroveň hlučnosti
Profil s vrstveným vzorom Wrangler AT/R ponúka rovnomerné opotrebenie, veľmi dobrú stabilitu na ceste a nízku úroveň hlučnosti. Veľké zárezy na ramenách zlepšujú samočistenie. Centrálne drážky zmenšujú riziko akvaplaningu a cikcakové drážky optimalizujú záber.
Nový polymér ponúka výnimočnú priľnavosť: pneumatika sa za každých okolností doslova "lepí na cestu" . Takže aj keď sú cesty rozmočené, inovatívna zmes kremičitej gumy od spoločnosti Goodyear vám zaručí vynikajúcu stabilitu na ceste.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky GoodYear

 Wrangler AT/S: Pri návrhu týchto 4x4 letných celoročných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort...  Wrangler AT/SA+: Tieto 4x4 letné pneumatiky Vám zabezpečia komfort a bezpečnosť jazdy na ceste aj na teréne...  Wrangler DuraTrac: Off road pneumatika Wrangler DuraTrac umožňuje dobrý ťah na pohyblivom teréne. Pneumatika Wrangler ...  Wrangler HP: Pneumatika 4x4 do každého počasia Ak chcete, aby vás vaše vozidlo zaviezlo všade a v každom počasí,...  Wrangler HP AllWeather: Pneumatika 4x4 do každého počasia Ak chcete, aby vás vaše vozidlo zaviedlo všade a za každého počas...