Všetky značky > Hankook > Centium K702
Hankook
Pneumatika Hankook Centium K702

HANKOOK Centium K702

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Zaoblený tvar zárezov navrhnutý pomocou počítača a rozmiestnenie drážok zaisťujú mimoriadny komfort jazdy a nízku hlučnosť pneumatiky – jednoducho skvelé celkové jazdné vlastnosti.
Vyšší kilometrový výkon: špecifický profil a početné zárezy zaručujú rovnomerné opotrebovanie pneumatiky. Gumová zmes behúňa nielen zvyšuje priľnavosť pneumatiky k mokrej vozovke a jej odolnosť voči opotrebovaniu, ale tiež spomaľuje proces opotrebovávania pneumatiky.
Optimálne rozloženie tlaku u pneumatiky K702 je dosiahnuté znížením úrovne tlaku v pneumatike a rovnomerným rozložením ťahu na nárazníkový pás.

Štruktúra pneumatiky
Bezšvové pätkové lanko a tesnenie s vysokou pevnosťou: zlepšuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach, zaisťuje vyšší komfort odvaľovania, lepšiu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť pneumatiky.
Široké oceľové pásy s vysokou odolnosťou v ťahu a zdvojená bezšvová vrstva na úrovni koruny pneumatiky: vystužuje behúň pneumatiky a zaisťuje tak lepšiu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť pneumatiky. Konštrukcia kostry taktiež zlepšuje homogénnosť plášťa, čím sa dosahuje dokonalý komfort odvaľovania a optimálna odolnosť pneumatiky.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Hankook

 Dynapro ATM RF10: Pneumatika Dynapro ATM je terénna pneumatika s novátorským dizajnom. Silné stránky : Priľnavosť na ...  Dynapro HP RA 23: Pneumatika s výbornými úžitkovými vlastnosťami na suchom aj mokrom teréne. Maximálna priľnavosť na ...  Dynapro HP2 Ra33: Silné stránky: - Brzdenie na suchých vozovkách a životnosť sú vylepšené širokým behúňom, ktorý umož...  Dynapro I*Cept RW08: Pri návrhu týchto 4x4 zimných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  Dynapro MT RT03: Vlastnosti Postranné ochranné bloky dezénu zasahujúce až do stredovej časti bočnice prepožičiavajú ...