Všetky značky > Hankook > Dynapro HP RA 23
Hankook
Pneumatika Hankook Dynapro HP RA 23

HANKOOK Dynapro HP RA 23

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky Pneumatika s výbornými úžitkovými vlastnosťami na suchom aj mokrom teréne. Maximálna priľnavosť na suchej i mokrej vozovke vďaka smerovej štruktúre behúňa orientovanej v smere trakcie a špičkovej kremíkovej zmesi.

Vlastnosti
Jedinečná konfigurácia behúňa a stredového rebra: nová konfigurácia dezénu skracuje brzdnú dráhu na suchej aj mokrej vozovke a optimalizuje najmä úžitkové vlastnosti pneumatiky mimo cesty.
Začlenením stredového rebra pneumatika dosahuje vynikajúcu účinnosť brzdenia za sucha a dokonalé jazdné vlastnosti.
Ramená pneumatiky so zníženou hlučnosťou: nízka hlučnosť vďaka zárezom znižujúcim hluk
Konfigurácia ramenných blokov s čiastočnými vybratiami účinne prispôsobuje dotykovú plochu pneumatiky povrchu vozovky a prepožičiava pneumatike športový vzhľad SUV.
Štyri priepustné obvodové drážky a dezénové bloky so zdvojenými lamelami.
Špeciálna konfigurácia drážok pre vynikajúci výkon pri akvaplaningu.

Štruktúra pneumatiky
Široké oceľové pásy s vysokou odolnosťou v ťahu vystužujú behúň pneumatiky a zaisťujú tak lepšiu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť.
Bezšvová korunná vrstva po obvode pneumatiky zlepšuje odolnosť nárazníkového pásu a prepožičiava pneumatike väčšiu konštrukčnú homogénnosť. Zaisťuje tak väčší komfort jazdy a lepšiu stabilitu pri vysokých rýchlostiach.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Hankook

 Dynapro HP2 Ra33: - Brzdenie na suchých vozovkách a životnosť sú vylepšené širokým behúňom, ktorý umožňuje homogénne ...  Dynapro I*Cept RW08: Pri návrhu týchto 4x4 zimných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  Dynapro MT RT03: Vlastnosti Postranné ochranné bloky dezénu zasahujúce až do stredovej časti bočnice prepožičiavajú ...  I*Pike RW09 Spiked: Tieto zimné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  Ice Bear W300 A: Tieto zimné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...