Všetky značky > Hankook > Dynapro MT RT03
Hankook
Pneumatika Hankook Dynapro MT RT03

HANKOOK Dynapro MT RT03

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Vlastnosti
Postranné ochranné bloky dezénu zasahujúce až do stredovej časti bočnice prepožičiavajú pneumatike osobitý vzhľad a zabraňujú mechanickému poškodeniu pneumatiky pri nárazoch na terénne nerovnosti. Okrem toho zlepšujú trakciu pneumatiky v mäkkom teréne a zaisťujú lepšiu mechanickú odolnosť proti výtlkom.
Špeciálna konštrukcia stredovej časti dezénu so schopnosťou vymršťovať kamene a drážky ramenných pásov chránia pneumatiku pred nárazmi kameňov a zlepšujú spoľahlivosť pneumatiky z hľadiska jazdných vlastností.
Chránič pod drážkami (podaná žiadosť o registráciu patentu): spoločnosť Hankook Tyre doplnila konštrukciu pneumatiky o jedinečný chránič uložený pod drážkami, ktorý zabraňuje mechanickému poškodeniu nárazmi a tlmí vonkajšie otrasy, čím sa zvyšuje bezpečnosť jazdy.
Rameno pneumatiky je relatívne zraniteľné voči mechanickému poškodeniu pri nárazoch na hrboľatom teréne mimo cesty.
Stredový pás dezénu v tvare V: tvar pripomínajúci ľadovec nie je výnimočný iba vďaka svojej estetickej jedinečnosti, ale aj svojou priľnavosťou k podkladovému povrchu, čo prepožičiava pneumatike vynikajúcu trakciu za akýchkoľvek podmienok.
Cik-caková konštrukcia ramien zaisťuje lepšiu trakciu pneumatiky mimo cesty.
Drážky vďaka svojmu tvaru účinne odvádzajú prach a zvyšujú priľnavosť pneumatiky k povrchu terénu.

Štruktúra pneumatiky
Nárazníkové pásy vystužené nylonom pre vyššiu tuhosť plášťa.
Vysoko odolné pásy zlepšujú smerovú stabilitu a odolnosť pneumatiky.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Hankook

 I*Pike RW09 Spiked: Tieto zimné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  Ice Bear W300 A: Tieto zimné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...  Kinergy 4S H740: Silné stránky: Asymetrická pneumatika s letnými lamelami na vnútornej časti vzoru pre lepšiu priľna...  Kinergy 4S2 H750: Túto jeseň spoločnosť Hankook, renomovaný svetový výrobca pneumatík, prichádza s novým modelom Kine...  Kinergy Eco 2 K435: Rad pneumatík Kinergy od kórejského výrobcu sa teraz rozširuje o nové letné pneumatiky: Kinergy Eco...