Všetky značky > Hankook > Ice Bear W300
Hankook
Pneumatika Hankook Ice Bear W300

HANKOOK Ice Bear W300

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky Vlastnosti:
Pneumatika je vybavená asymetrickým dezénom behúňa.
Štyri hlavné rebrá zabezpečujú dokonalú ovládateľnosť na suchej aj mokrej vozovke.
Gumová zmes s obsahom kremíka a jemné vlnité drážky zlepšujú odolnosť pneumatiky voči akvaplaningu, ako aj priľnavosť k povrchu vozovky a trakciu.
Vonkajšie pozdĺžne rebrá optimalizujú účinnosť brzdenia a priľnavosť pneumatiky v zákrutách za suchého počasia.
Kontinuálne rozmiestnenie lamiel zlepšuje úžitkové vlastnosti pneumatiky v zimnom období.
Úžitkové vlastnosti na snehu: dezén s početnými jemnými lamelami zlepšuje úžitkové vlastnosti pneumatiky v zimnom období bez toho, aby došlo k narušeniu jej výkonových parametrov za suchého počasia.
Úžitkové vlastnosti za daždivého počasia: široké priame obvodové drážky zaisťujú lepší výkon pneumatiky za daždivého počasia.

Štruktúra pneumatiky:
Bezšvové pätkové lanko a tesnenie s vysokou pevnosťou zlepšuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach, zaisťuje vyšší komfort odvaľovania, maximálnu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť pneumatiky.
Široké oceľové pásy s vysokou odolnosťou v ťahu a zdvojenou bezšvovou vrstvou na úrovni koruny pneumatiky vystužujú behúň pneumatiky a zaisťujú tak lepšiu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť. Konštrukcia kostry taktiež zlepšuje homogénnosť plášťa, čím sa dosahuje dokonalý komfort odvaľovania a optimálna odolnosť pneumatiky.
Chránič ráfika: zdokonalená ochrana proti nárazom a škrabancom.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Hankook

 Ice Bear W300 A: Tieto zimné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...  Kinergy 4S H740: Silné stránky: Asymetrická pneumatika s letnými lamelami na vnútornej časti vzoru pre lepšiu priľna...  Kinergy eco K425: Pneumatika Optimo K425 Kinergy eco určená pre mestské vozidlá, kompakty a rodinné vozidlá v sebe sp...  Optimo 4S H730: - Asymetrický profil poskytuje, bezpečnosť na zasneženej ceste a na mokrej vozovke. - Zlepšenie tra...  Optimo K406: Všeobecná charakteristika: Tri hlavné drážky účinne odvádzajú vodu. Behúň prepožičiava pneumatike v...