Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať
Hankook Ventus S1 Evo2 K117B HRS pneumatika
Hankook Ventus S1 Evo2 K117B HRS
245/45 R18 100Y
Letné osobné pneu
fotky sú len ilustračné
Podrobnosti Recenzie zákazníkov

Hankook Ventus S1 Evo2 K117B HRS 245/45 R18 100Y

Vlastnosti pneumatiky:
 • Pneumatiky HANKOOK Ventus S1 Evo2 k117B sú letné pneumatiky vhodné pre motoristov, pre ktorých sú prvoradé optimálne jazdné vlastnosti.
 • Či už v suchom počasí alebo za dažďa, tieto pneumatiky vám poskytnú pocit bezpečia vďaka príjemnej a nenáročnej jazde. Pneumatiky HANKOOK Ventus S1 Evo2 K117B vás však oslovia aj vďaka presvedčivým technickým argumentom.
 • Chladiace lopatky umiestnené v stredových drážkach zaručujú lepšie rozptyľovanie tepla, vďaka čomu tieto pneumatiky dosahujú lepšie parametre z hľadiska životnosti a odolnosti ako ich predchodcovia.
 • Konštrukcia pneumatiky zaisťuje vynikajúce reakcie pri prejazde zákrutami a počas brzdenia, a to aj neskôr, keď časom dôjde k opotrebovaniu dezénu. Stredové drážky rýchlo a účinne odvádzajú vodu, čím znižujú riziko vzniku akvaplaningu.
 • Vďaka použitiu gumovej zmesi s vyšším obsahom siliky sa tieto pneumatiky vyznačujú ideálnou priľnavosťou pri všetkých typoch automobilov, aj tých najšportovejších.
 • Tieto pneumatiky sú jednoducho všestranné, bezpečné a cenovo dostupné. Neuvažujte preto dlho nad ich kúpou.

Pneumatiky HANKOOK Ventus S1 Evo2 k117B sú letné pneumatiky vhodné pre motoristov, pre ktorých sú prvoradé optimálne jazdné vlastnosti.


Či už v suchom počasí alebo za dažďa, tieto pneumatiky vám poskytnú pocit bezpečia vďaka príjemnej a nenáročnej jazde. Pneumatiky HANKOOK Ventus S1 Evo2 K117B vás však oslovia aj vďaka presvedčivým technickým argumentom.
  Chladiace lopatky umiestnené v stredových drážkach zaručujú lepšie rozptyľovanie tepla, vďaka čomu tieto pneumatiky dosahujú lepšie parametre z hľadiska životnosti a odolnosti ako ich predchodcovia.
   


   
   Konštrukcia pneumatiky zaisťuje vynikajúce reakcie pri prejazde zákrutami a počas brzdenia, a to aj neskôr, keď časom dôjde k opotrebovaniu dezénu. Stredové drážky rýchlo a účinne odvádzajú vodu, čím znižujú riziko vzniku akvaplaningu.
    


   Vďaka použitiu gumovej zmesi s vyšším obsahom siliky sa tieto pneumatiky vyznačujú ideálnou priľnavosťou pri všetkých typoch automobilov, aj tých najšportovejších.


   Tieto pneumatiky sú jednoducho všestranné, bezpečné a cenovo dostupné. Neuvažujte preto dlho nad ich kúpou.

129,70 

Množstvo :
Skladom
Záruka najlepšej ceny
Dobierka
Bezpečná platba

Predávame iba nové pneumatiky so zárukou od výrobcu.