Všetky značky > Hankook > Ventus ST RH06
Hankook
Pneumatika  Ventus ST RH06

HANKOOK Ventus ST RH06

Sezóna: Letné pneu
Vlastnosti pneumatiky Všeobecná charakteristika
Inovatívna pneumatika so špičkovými výkonovými parametrami pre automobily typu SUV: konfigurácia dezénu so vzorom do tvaru V pre vyšší štandard jazdy na suchej aj mokrej vozovke.
Väčšia dotyková plocha pneumatiky umožňuje optimálne reagovať na každú situáciu počas jazdy, poskytuje väčšie pohodlie a vyššiu úroveň bezpečnosti na všetkých typoch ciest a za každých klimatických podmienok. Bloky v tvare listov prepožičiavajú pneumatike optimálnu tuhosť pre jazdu pri vysokých rýchlostiach a predlžujú životnosť pneumatiky.
Táto pneumatika využíva najnovšie technologické výdobytky. Zloženie zmesi a celková koncepcia pneumatiky zaručuje optimálnu trakciu na všetkých typoch vozoviek, čím táto pneumatika prevyšuje konkurenčné pneumatiky.

Technická charakteristika
Hlučnosť: hlučnosť dezénu je výrazne znížená použitím novej koncepcie štruktúry dezénu na báze optimalizovanej sekvencie rôznych šírok blokov. Táto koncepcia vôbec po prvý raz využíva v praxi teóriu DDPT (Dual Depth Pitch Theory).
Životnosť: spojenie počítačom navrhnutej štruktúry vrstiev a optimalizovaného tvaru stopy výrazne znižuje opotrebovanie behúňa pneumatiky na úroveň, ktorá ešte nikdy nebola dosiahnutá u vysoko výkonných pneumatík.
Bezšvové pätkové lanko a optimálne tesnenie: zlepšuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach, zaisťuje vyšší komfort odvaľovania, maximálnu odozvu na riadenie a optimálnu životnosť pneumatiky.
Chránič ráfika: zdokonalená ochrana proti nárazom a škrabancom.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Hankook
265/60 R18 110V
Údaje o výrobku
Letné 4x4 pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie: 
120,40 
 dopĺňa sa