Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať
Pneumatika Hankook Winter I*cept RS 2 W452
Hankook Winter I*cept RS 2 W452
155/65 R14 75T
Zimné osobné pneu

E C 71db
fotky sú len ilustračné
Podrobnosti Recenzie zákazníkov

Hankook Winter I*cept RS 2 W452 155/65 R14 75T

Vlastnosti pneumatiky:

Hankook Winter I*Cept RS2 W452 je dôstojným nástupcom už beztak veľmi výkonného modelu RS W442, je však vybavený novými technickými zmenami, aby ste mohli čeliť rozmarom zimy.


Optimalizácia priľnavosti na zasneženej vozovke:

V priebehu rokov Hankook vyvinul nové lamely špeciálne navrhnuté pre zimné obdobie: trojrozmerné lamely. Winter I*Cept RS2 W452 je nimi samozrejme vybavený.
Prítomnosť veľkého počtu týchto trojrozmerných lamiel značne zvyšuje priľnavosť k vozovke v zimnom období, a teda aj trakciu na snehu.
Zmenami prešiel aj behúň, ktorý je pevnejší a dáva teda pneumatikám väčšiu tuhosť, čo prispieva k lepšej jazdnej stabilite a ovládateľnosti.


Účinné odvádzanie vody a snehu:

Vďaka mnohým priečnym žliabkom odvádza pneumatika Hankook RS2 W452 zvlášť dobre vodu a topiaci sa sneh von z pneumatiky, čo do veľkej miery znižuje riziko akvaplaningu a optimalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou za všetkých situácií.


Zvýšenie trakcie na snehu:

Aj v tomto prípade sa model Hankook RS2 W452 odlišuje od svojho predchodcu RS 442 väčším množstvom blokov na behúni (74 blokov pri novom modeli oproti 58 pri starom). Výrazne to zvyšuje kontakt so snehom a zlepšuje trakciu na zasnežených cestách, čo v zimnom období predstavuje ďalšie plus, pokiaľ ide o výkon a bezpečnosť.

42,20 

Množstvo :
Skladom
Záruka najlepšej ceny
Dobierka
Bezpečná platba

Predávame iba nové pneumatiky so zárukou od výrobcu.