Všetky značky > Matador > MP 82 Conquerra 2
Matador
Pneumatika Matador MP 82  Conquerra 2

MATADOR MP 82 Conquerra 2

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Dobrá bezpečnosť a handling.

Kompaktné, pevné ramenné bloky zvyšujú bočnú tuhosť a umožňujú dobrý prenos bočných síl. Vďaka vynikajúcemu handlingu sa dosahuje vysoký stupeň bezpečnosti.


Lepší jazdný komfort.

Vysoký počet vlnovitých lamiel, ktoré sú kompaktné s dezénovými blokmi, umožňuje hladké odvaľovanie smerom dovnútra a von z blokov dezénu. Vynikajúci jazdný komfort vďaka zníženiu úrovne hluku.


Dlhá životnosť.

Nová behúňová zmes so silikou v kombinácii s novým dezénom optimalizovaným na valivý odpor prináša nízky valivý odpor, optimálne rozloženie merného tlaku v stope a nižšie opotrebovanie pneumatiky. Výsledkom je nižšia spotreba paliva a dlhá životnosť.


Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Matador

 MP 92 Sibir Snow: Výborná trakcia a brzdný výkon na snehu. Agresívny dizajn dezénu, Zig-zag drážky a „Z“ systém posky...  MP16 Stella 2: Silné stránky: Letná pneumatika s dobrým pomerom kvality a ceny a asymetrickým profilom. Lepšia bez...  MP46 Hectorra 2: - Zlepšená ochrana proti vzniku aquaplaningu. Široké obvodové drážky rýchlo odvádzajú vodu a zlepšu...  MP54 Sibir Snow: Vysoká trakcia na snehu. Agresívny V-dizajn drážok, vysoké zaplnenie plochy s vysokým počtom zábero...  MP61 Adhessa: Pneumatiky za nízke ceny. Bezpečná jazda za dobrú cenu, v súľade s europskými predpismi...