Všetky značky > Matador > MP54 Sibir Snow
Matador
Pneumatika Matador MP54 Sibir Snow

MATADOR MP54 Sibir Snow

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Vysoká trakcia na snehu.

Agresívny V-dizajn drážok, vysoké zaplnenie plochy s vysokým počtom záberových hrán a „Zig-zag“ dezén so stredovou drážkou majú vysokú kapacitu pohlcovania snehu. Dôsledkom je optimálna trakcia na snehu.


Bezpečná na mokrom povrchu.

Veľký počet priečnych V - drážok kombinovaných s dobrým odvodom vody zo stredovej oblasti plus široká stredová obvodová drážka zaručujú vysokú bezpečnosť na mokrompovrchu.


Dlhá životnosť.

Úzke a plytké obvodové zárezy v stredovej časti dezénu prispievajú k rovnomernému rozloženiu kontaktného tlaku v stope. Benefitom je rovnomerné opotrebovanie, komfortná jazda a dlhá životnosť.


Nízka úroveň hlučnosti.

Optimalizovaná tuhosť dezénu a rovnomernejšie rozloženiemateriálu. Zníženie odvaľovanej hlučnosti s optimalizovanou frekvenciou. Nízka úroveň hlučnosti a zlepšený jazdnýkomfort.


Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Matador
185/60 R14 82T
Údaje o výrobku
Zimné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
40,20 
 dopĺňa sa

Objavte taktiež pneumatiky Matador

 MP61 Adhessa: Pneumatiky za nízke ceny. Bezpečná jazda za dobrú cenu, v súľade s europskými predpismi...  MP72 Izzarda A/T 2: Prednosti: Agresívny profil dezénu so záberovými hranami zaisťuje prenos hnacej sily motora pri jaz...  MP81 Conquerra 4X4: Pri návrhu týchto 4x4 letných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  MPS 125 Variant: Tieto letné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  MPS 400 VariantAW 2: Vysoký výkon na mokrých vozovkách Nový stupňovitý vzor zlepšuje priľnavosť na mokrých vozovkách. Pr...