Všetky značky > Matador > MPS 400 VariantAW 2
Matador
Pneumatika Matador MPS 400 VariantAW 2

MATADOR MPS 400 VariantAW 2

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky Vysoký výkon na mokrých vozovkách

Nový stupňovitý vzor zlepšuje priľnavosť na mokrých vozovkách. Priečne drážky na ramenách dostatočne odvádzajú vodu. Vďaka tomu je pneumatika dobre odolná voči akvaplaningu a na mokrých vozovkách zabezpečuje krátku brzdnú dráhu.


Úplne nová úroveň výkonu na snehu

Stupňovité hrany drážok poskytujú trenie snehu o sneh a inovované snehové kapsy zaisťujú najlepšiu možnú bezpečnosť v zime vďaka mimoriadnej trakcii a brzdnému výkonu.


Mimoriadna stabilita riadenia za každého počasia

Pásová štruktúra vzoru s prepojovacími mostíkmi v stredných blokoch zaisťuje vynikajúcu smerovú stabilitu a bezpečný prejazd zákrutami na suchých, mokrých aj zasnežených vozovkách. To prináša vysokú úroveň stability riadenia v každom ročnom období.


Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Matador

 Maxilla 2 MPS 330: Tieto letné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  MP 44 Elite 3: Silné stránky: Letná pneumatika s dobrým pomerom kvality a ceny a asymetrickým profilom. Stabilitu ...  MP 47 Hectorra 3: Vysoká úroveň bezpečnosti jazdy na mokrom povrchu. Štyri široké obvodové drážky dokážu rýchlo odvád...  MP 82 Conquerra 2: Dobrá bezpečnosť a handling. Kompaktné, pevné ramenné bloky zvyšujú bočnú tuhosť a umožňujú dobrý p...  MP 92 Sibir Snow: Výborná trakcia a brzdný výkon na snehu. Agresívny dizajn dezénu, Zig-zag drážky a „Z“ systém posky...