Michelin
Pneumatika Michelin Agilis

MICHELIN Agilis

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky
 • Vždy väčšia úspora

  Väčší počet kilometrov až o 30% a zníženie spotreby paliva sa prejavia ako zníženie vášho rozpočtu " Palivo a údržba pneumatiky" v priemere o 3%*.


 • Stále viac robustnosti

  Vaše aktivity si vyžadujú robustné pneumatiky, aby ste naplno mohli využiť potenciál ich dlhej životnosti . Nová pneumatika MICHELIN Agilis si zachováva uznávanú odolnosť voči nárazom bočníc svojej predchodkyne a znižuje dopad odierania bočníc vďaka protioterovým štítom umiestnených na bočniciciach .


 • Stále viac bezpečnosti

  Počas celej životnosti pneumatiky je bezpečnosť pre vás primárna, aj nová pneumatika MICHELIN Agilis zabrzí až o 3 metre skôr na mokrej vozovke**. “Durable Security Compound”, nová zmes behúňa pochádza z turistickej triedy. Vylepšuje stabilitu pevnosti zmesí počas živnotnosti pneumatiky. V spojení s pevnejším dezénom je brzdenie na mokrom povrchu je kratšie kilometer za kilometrom.


  * Interný test v porovnaní s MICHELIN Agilis 61/81/101.

  ** V porovnaní s predchádzanúcou generáciou pneumatík MICHELIN Agilis.

  Test bol vykonaný na pneumatikách, ktoré prešli 15 000 km.

 • Nasledujúce políčka nie sú správne:

   

  Vyhľadať
   
  Michelin
  215/75 R16 116R
  Údaje o výrobku
  Letné dodávkové pneu
  Výkon : 
  Celkové hodnotenie: 
  143,00 
   dopĺňa sa

  Objavte taktiež pneumatiky Michelin

   Agilis 41: Určené pre úžitkové vozidlá Pneumatiku MICHELIN Agilis používajú všetci európski konštruktéri : je ...  Agilis 51: Určené pre úžitkové vozidlá Pneumatiky MICHELIN Agilis používajú všetci európski konštruktéri : je ...  Agilis Alpin: Silné stránky : Ešte viac bezpečnosti. Skrátené brzdné dráhy o takmer 2 m* na mokrej vozovke a na v...  Agilis Camping: 3 hlavné tromfy pneumatiky Agilis Camping 1 – Vysoká životnosť Technológie odvodené od novej pneuma...  Agilis CrossClimate: Pneumatiky Agilis CrossClimate od francúzskeho výrobcu predstavujú riešenie pre profesionálov, ktor...