Všetky značky > Michelin > Pilot Sport 4S Limited Edition
Michelin
Pneumatika Michelin Pilot Sport 4S Limited Edition

MICHELIN Pilot Sport 4S Limited Edition

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky


Fanúšikovia športovej jazdy, pozor! Ide o limitovanú edíciu!

Pneumatiky Pilot Sport 4S Limited Edition boli špeciálne vyvinuté pre vyznávačov športovej jazdy na cestách a príležitostne na pretekárskych okruhoch.

Tých, čo sa rozhodnú pre kúpu týchto pneumatík, si získa ich krása: patentovaný „zamatový“ povrch vytvára nádherný efekt dosiahnutý špeciálnym opracovaním pomocou lasera. Bočnice pneumatiky sú ozdobené šachovnicovým motívom, nepochybne preto, aby v nás evokovali atmosféru sveta veľkých automobilových pretekov. Za povšimnutie tiež stojí ochranný lem na vonkajšej bočnici, ktorý pomáha predchádzať náhodnému poškodeniu diskov kolies.

Nezaostávajú ani výkonové parametre: tieto pneumatiky úspešne prešli množstvom testov, preto im zaslúžene patrí titul jednotky v mnohých kritériách – napríklad brzdný účinok na suchej aj mokrej vozovke a dosiahnutý čas na pretekárskom okruhu za sucha.

Technológia Bi-compound, ktorá kombinuje dve rozličné gumové zmesi, prepožičiava behúňu pneumatiky potrebné špecifické vlastnosti, vďaka ktorým sú pneumatiky odolné voči opotrebovaniu a vodičovi umožňujú bezpečne zabrzdiť dokonca aj pri prejazde zákrutou.

Nečakajte a čím skôr využite možnosť objednať si tieto výnimočné a exkluzívne pneumatiky – skladové zásoby sa môžu rýchlo vypredať!

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Michelin

 Pilot Sport A/S Plus: Celoročné pneumatiky pre vozidlá vyššej triedy. Vynikajúca priľnavosť na mokrej vozovke. Dlhá prevá...  Pilot Sport Cup +: Pneumatika MICHELIN Pilot Sport Cup + je pneumatika na okruhy, ktorá zároveň vyhovuje aj všetkým po...  Pilot Sport Cup 2: Tieto letné pneumatiky sú pre držitelov športových áut, kompaktné mestské autá a na silnejšie sedan...  Pilot Super Sport: Pneumatika Pilot Super Sport, ktorá vzišla z pretekárskych okruhov sa vyrába pre superšportové vozi...  Primacy 3: Silné stránky: Brzdenie na suchom povrchu. brzdná dráha je o 2,2 m kratšia, ako u 4 hlavných konkur...