Nokian
Pneumatika Nokian ELine 2

NOKIAN ELine 2

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Tieto pneumatiky prinášajú vysokú úroveň komfortu pri jazde za každých podmienok.

Hodnotenie A, čo sa týka brzdenia na mokrej vozovke, je dôkazom, že týmto pneumatikám možno plne dôverovať aj v daždivom počasí. Technológia „Coanda“, vyvinutá spoločnosťou Nokian, umožňuje rýchlo odvádzať vodu z behúňa pneumatiky, čím sa účinne predchádza akvaplaningu.

Vďaka pneumatikám Nokian eLine 2 môžete znížiť spotrebu paliva a úroveň emisií – hodnotenie A znamená úsporu až 0,6 l paliva na 100 km.

Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

Vyhľadať
 
Nokian
185/60 R15 88H
Údaje o výrobku
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
63,40 
 Dodanie do 2-3 dní
Dodanie do 2-3 dní
 
Nokian
195/65 R15 95H
Údaje o výrobku
Letné osobné pneu
Výkon : 
Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
59,50 
 Dodanie do 24/48h
Dodanie do 24/48h

Objavte taktiež pneumatiky Nokian

 Hakkapeliitta C Spikebar: Tieto zimné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  Hakkapeliitta R: Ak ste držitelom mestského, rodinného auta, tak tieto zimnépneumatiky sú vyrobené pre Vás. Nech to ...  Hakkapeliitta R2 : Ak ste držitelom mestského, rodinného auta, tak tieto zimné pneumatiky sú vyrobené pre Vás. Nech to...  Hakkapeliitta R2 SUV: Pri návrhu týchto 4x4 zimných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  iLine: Tieto pneumatiky sa vyznačujú vysokou odolnosťou, preto dosahujú dlhú životnosť aj pri používaní na...