Nokian
Pneumatika Nokian ELine 2

NOKIAN ELine 2

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Tieto pneumatiky prinášajú vysokú úroveň komfortu pri jazde za každých podmienok.

Hodnotenie A, čo sa týka brzdenia na mokrej vozovke, je dôkazom, že týmto pneumatikám možno plne dôverovať aj v daždivom počasí. Technológia „Coanda“, vyvinutá spoločnosťou Nokian, umožňuje rýchlo odvádzať vodu z behúňa pneumatiky, čím sa účinne predchádza akvaplaningu.

Vďaka pneumatikám Nokian eLine 2 môžete znížiť spotrebu paliva a úroveň emisií – hodnotenie A znamená úsporu až 0,6 l paliva na 100 km.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Nokian

 Hakkapeliitta C Spikebar: Tieto zimné pneumatiky boli vytvorené pre ľahké nákladné autá, na prepravu tažkých nákladov a pre č...  Hakkapeliitta R: Ak ste držitelom mestského, rodinného auta, tak tieto zimnépneumatiky sú vyrobené pre Vás. Nech to ...  Hakkapeliitta R2 : Ak ste držitelom mestského, rodinného auta, tak tieto zimné pneumatiky sú vyrobené pre Vás. Nech to...  Hakkapeliitta R2 SUV: Pri návrhu týchto 4x4 zimných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  iLine: Tieto pneumatiky sa vyznačujú vysokou odolnosťou, preto dosahujú dlhú životnosť aj pri používaní na...