Nokian
Pneumatika Nokian WR A3

NOKIAN WR A3

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Image pneu Nokian WR A3 voitures sur route enneigée bandeau

Silné stránky:

  • Stabilitu pri vysokej rýchlosti zabezpečuje asymetrický profil.
  • Priľnavosť na mokrom alebo zasneženom povrchu. Valivý odpor a odolnosť proti opotrebeniu sú optimalizované použitím zmesy prírodného kaučuku, silice a repky.
  • Zvýšená životnosť a zníženie hladiny hluku vďaka inovácii "Silent Groove Design": guľaté jamky tvaru golfovej loptičky v stenách pozdĺžnych drážok.
  • Pohodlie počas jazdy, ktoré prináša "Silent Sidewall Technology."
  • Indikátor bezpečnosti - snehová vločka umiestnená na blokoch pneumatiky a viditeľná až do hĺbky 4mm - minimálna hĺbka potrebná k bezpečnej jazde v zime.

 

 

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Nokian

 WR A4: Značka Nokian začiatkom roka 2016 uviedla na trh nové zimné pneumatiky WR A4. Tieto pneumatiky vďak...  WR C3: Pneumatika Nokian Weatherproof bola vyvinutá paralelne k modelu Nokian WRD4, ktorý je zimnou pneuma...  WR D3: Silné stránky: - Priľnavosť na mokrej, suchej a zasneženej vozovke poskytuje inovatívna gumová zmes...  WR D4: Nástupca už beztak presláveného modelu WR D3, ktorý už veľakrát exceloval v porovnávacích testoch –...  WR G2: Zimná pneumatika Nokian WRG2 ponúka širokej škále vozidiel dobré jazdné vlastnosti za každého počas...