Pirelli
Pneumatika Pirelli P3000

PIRELLI P3000

Sezóna: Letné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort N/A
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky "Zelená pneumatika" spoločnosti Pirelli bola navrhnutá pre vozidlá segmentu T a H. Stelesňuje koncept vysoko výkonnej pneumatiky, ako originálna výbava, tak aj ako náhradný diel na najprestížnejších vozidlách v tomto segmente, pričom úplne vyhovuje požiadavkám na ochranu životného prostredia. Poskytuje skutočné výhody veľkému počtu automobilistov po celom svete.

Výhody
Zložka znížujúca valivý odpor na zníženie spotreby paliva
Vynikajúca stabilita a ovládateľnosť
Predvídateľnosť a zvýšený pocit bezpečnosti

Charakteristiky
Reliéf behúňa
Symetrický a kompaktný s ideálnym pomerom voľný priestor-guma. Model obsahuje široký stredový kanál, dve široké cikcakovité pozdĺžne drážky, robustné vzory a lamelizáciu v tvare "vĺn".
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Pirelli

 P600:  Vynikajúca odozva na riadenie Stabilita pri vysokej rýchlosti...  P6000: P6000 zlepšuje kapacitu existujúcich bezpečnostných systémov v moderných vozidlách, pričom zlepšuje...  P6000 Powergy: P600 zlepšuje kapacitu už existujúcich bezpečnostných systémov moderných vozidiel, pričom posilňuje...  P7: Športová pneumatika pre najnovšiu generáciu sedanov a vysoko výkonných rodinných automobilov Model ...  PZero: O dvadsať rokov neskôr je PZero TM stále referenciou na trhu Ultra vysokých výkonov, technologicky ...