Všetky značky > Sava > Eskimo HP2
Sava
Pneumatika Sava Eskimo HP2

SAVA Eskimo HP2

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť
Komfort
Úspora
Vlastnosti pneumatiky

Pneumatiky Sava Eskimo HP2 sú zimné pneumatiky pre osobné automobily s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami, predovšetkým čo sa týka priľnavosti k vozovke a brzdného účinku.


Vďaka drážkam hákovitého tvaru sa vyznačujú vynikajúcou priľnavosťou na zasneženej vozovke.


Stredové rebro disponuje početnými drážkami v tvare dvojitého W, ktoré zaisťujú účinné odvádzanie vody a roztopeného snehu. Znižuje sa tým riziko akvaplaningu a zvyšuje bezpečnosť.


Vďaka mohutným vonkajším blokom sa tieto pneumatiky vyznačujú vynikajúcim brzdným účinkom. Zdokonalená robustnosť prináša vyššiu pevnosť a optimálny prenos sily.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Sava

 Eskimo S3+: - Dobrý výkon v zime, zaisťuje zmiešaním pneu pri nízkých teplotách. - Brzdenie na mokrom povrchu ,...  Intensa HP: Silné stránky: Cenovo výhodná pneumatika s dobrým pomerom kvality a ceny. Životnosť zabezpečuje nov...  Perfecta: Silné stránky: Dlhšia životnosť je dosiahnutá vďaka 4-rebrovému profilu a gumovej zmesi. Brzdná drá...  Trenta: Pneumatiky za nízke ceny. Bezpečná jazda za dobrú cenu, v súľade s europskými predpismi...  Adapto: Silné stránky: Stabilita vozidla na ceste za každého počasia je dosiahnutá pomocou gumovej zmesi a ...