Všetky značky > Semperit > Master Grip
Semperit
Pneumatika Semperit Master Grip

SEMPERIT Master Grip

Sezóna: Zimné pneu
Bezpečnosť
Komfort N/A
Úspora
Vlastnosti pneumatiky

Je to dobre známa značka pre osobné auto. Tento produkt Vám ponúka dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Jeho výkon Vám zaručí pokojnú jazdu pri rôznych podmienkach použitia vozidla.


Pôsobivá bezpečnosť na snehu a ľade.

Vynikajúci záber na snehu a kratšia brzdná dráha na zľadovatených vozovkách vďaka lamelovej sieti a veľkým doplnkovým lamelám. Vplyv: záberové hrany ""priľnú"" k zmrznutému podkladu.


Vysoký kilometrový výkon s trvale výborným záberom.

Vynikajúca trakcia na snehu a výborné bočné vedenie zostávajú zachované po celú životnosť pneumatiky vďaka použitiu zmesi s ""antifrost"" polymérmi. Vplyv: vysoká pružnosť behúňovej zmesi, aj v obzvlášť krutom mraze.


Maximálna bezpečnosť na mokrom povrchu.

Vysoká odolnosť proti aquaplaningu, vďaka veľkému počtu priečnych drážok v ramennej oblasti. Vplyv: voda je vytlačovaná rovnomerne a efektívne.


Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Semperit

 Master-Grip 2: Nové pneumatiky Semperit Grip Master 2 sú moderné zimné pneumatiky s vynikajúcim pomerom kvalita-ce...  Speed Grip 2: Silné stránky: - Trakcia na zasneženom povrchu je zabezpečená veľkým počtom záberových hrán. - Bočn...  Speed Life: Pohodlná jazda vďaka dezénovým blokom s rôznymi dĺžkami a ich usporiadaniu v strednej časti behúňa ...  Speed-Grip 3: Krátke brzdné dráhy na zasnežených povrchoch Vyšší počet blokov v priestore ramena s dostatočným po...  Speed-Life 2: Excelentný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Veľký počet lamiel hrán zvyšuje vodnú disperziu, čím ...