Všetky značky > Uniroyal > AllSeason Expert SUV
Uniroyal
Pneumatika Uniroyal AllSeason Expert SUV

UNIROYAL AllSeason Expert SUV

Sezóna: Celoročné pneu
Bezpečnosť N/A
Komfort
Úspora N/A
Vlastnosti pneumatiky

Pneumatiky All Season Expert sú jedným z kľúčových produktov značky Uniroyal. Boli vyvinuté pre mestské vozidlá a kompaktné automobily a sú mimoriadne žiadané na trhu po celý rok. Ich jazdné vlastnosti sú porovnateľné s referenčnými letnými aj zimnými pneumatikami, vďaka čomu zaručujú bezpečnú jazdu nielen na suchej či mokrej vozovke, ale aj na zasnežených a zľadovatených cestách. Tieto pneumatiky majú označenie M+S pre zasneženú vozovku a 3PMSF pre zimné obdobie.


Prednosti:

Tieto pneumatiky sa vyznačujú všestrannosťou: na suchej vozovke vďaka výkonným ramenám a pri jazde na zimných cestách vďaka prepracovanému profilu stredovej časti behúňa.
Kombinácia ramien so širokými dezénovými blokmi a tuhého behúňa je zárukou spoľahlivej jazdy v letnom období.
Dvojité dezénové bloky v tvare V na behúni pneumatiky pre lepšiu trakciu na zasneženej vozovke.
Stredová časť behúňa je vybavená lamelami pre lepšiu priľnavosť na snehu.
Široká stredová drážka po celom obvode pneumatiky účinne odvádza vodu a roztopený sneh, čím zabraňuje akvaplaningu.

Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky:

Objavte taktiež pneumatiky Uniroyal

 MS Plus 77: Silné stránky: - Jazdná stabilita na mokrej ceste je zabezpečená vďaka zmesi gumy, ktorá lepšie pri...  RainExpert: Ak ste držitelom mestského, rodinného auta, tak tieto letné pneumatiky sú vyrobené pre Vás. Nech to...  RainExpert 3: Silné stránky: Dotyková plocha behúňa na asfalte je optimálna, čo skracuje brzdnú vzdialenosť – na ...  RainExpert 3 SUV: Pri návrhu týchto 4x4 letných pneumatík bolo cieľom, aby Vám dodali čo najväčší komfort (znížená hľ...  RainMax: RainMax – stručná charakteristika Bezpečnosť na mokrej vozovke ... vďaka trom širokým integrovaným ...