Všetky značky > Uniroyal > RainSport 2
Uniroyal
Pneumatika Uniroyal RainSport 2

UNIROYAL RainSport 2

Sezóna: Letné pneu
Vlastnosti pneumatiky Výhody pneumatiky RainSport 2:
Posilnená bezpečnosť proti akvaplaningu. Vďaka behúňu s vypuklými rebrami v tvare V pneumatika RainSport 2 zaisťuje lepšie odvádzanie vody. Účinnosť odvádzania vody je posilnená trojrozmerným dizajnom drážok.
Kratšia brzdná dráha na mokrej aj suchej vozovke. Práve kratšia brzdná dráha je jedným z hlavných charakteristických rysov novej pneumatiky Uniroyal RainSport 2. Umožňuje rýchle zastavenie vozidla na mokrej aj suchej vozovke. Behúň pneumatiky s vypuklými rebrami v tvare V zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku na celú dotykovú plochu s povrchom vozovky, čím sa zvyšuje účinnosť brzdenia na suchej vozovke. Na mokrej vozovke pneumatika ponúka lepšiu priľnavosť k povrchu vozovky vďaka použitiu novej gumovej zmesi „Red-Hot Silica“.
Dlhšia životnosť vďaka minimálnemu bočnému opotrebovaniu s indikátorom VAI (Visual Alignment Indicator). Pneumatika je vybavená indikátormi bočného opotrebovania, čo umožňuje účinne predchádzať akýmkoľvek odchýlkam zarovnania a/alebo odklonu kolies. Tento systém umožňuje rýchlo odstrániť prípadné chyby v nastavení kolies a zabezpečiť ešte dlhšiu životnosť pneumatík.
Žiaľ nemáme dostupné pneumatiky podľa zadaných parametrov. Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky: