Všetky značky > Yokohama > BluEarth-4S AW21
Yokohama
Pneumatika BluEarth-4S AW21

YOKOHAMA BluEarth-4S AW21

Sezóna: Celoročné pneu
Vlastnosti pneumatiky


Európsky trh s celoročnými pneumatikami zaznamenáva nebývalý rozmach a práve v tomto kontexte japonská značka Yokohama predstavuje svoje prvé celoročné pneumatiky, ktoré sú výsledkom mnohých testov a štúdií.


Pneumatiky BluEarth 4S AW21 v sebe spájajú kvality letných aj zimných pneumatík. Sú zárukou spoľahlivej jazdy počas celého roka a prestavujú dokonalý kompromis medzi hospodárnosťou a bezpečnosťou:

 • Vďaka použitiu mikrosiliky, ktorá je zakomponovaná do zloženia gumovej zmesi behúňa pneumatiky, si guma zachováva svoju pružnosť.
 • Početné záberové hrany tvorené lamelami a jemnými priečnymi drážkami zaisťujú spoľahlivú jazdu na zasneženej vozovke. Pneumatiky získali označenie 3PMSF, čo potvrdzuje, že skutočne disponujú požadovanými vlastnosťami pre jazdu v zimnom období.
 • Smerový profil s drážkami v tvare písmena V rýchlo odvádza vodu smerom von a zaisťuje bezpečnosť posádky za silného dažďa.
 • Na suchej vozovke si pneumatiky zachovávajú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri prejazde zákrutami, a to vďaka pevnému dezénu a širokým gumovým blokom na ramenách, ktoré vytvárajú širokú kontaktnú plochu s povrchom vozovky.
 • Špecifický plochý a široký profil zaisťuje dlhšiu životnosť.

 • Pre uspokojivé pokrytie európskeho trhu bude tento rad pneumatík už na jeseň 2018 k dispozícii v 30 veľkostiach, pre kolesá s priemerom 14 až 19 palcov. Veľkostný sortiment sa bude postupne rozširovať.

  Nasledujúce políčka nie sú správne:

   

  Vyhľadať
   
  Yokohama
  215/50 R17 95W
  Údaje o výrobku
  Celoročné osobné pneu
  Výkon :  žiadny údaj
  Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
  99,00 
   dopĺňa sa
   
  Yokohama
  235/55 R19 105W
  Údaje o výrobku
  Celoročné osobné pneu
  Výkon : 
  Celkové hodnotenie:  žiadny údaj
  133,10 
   dopĺňa sa