Ponúkame vám viacero možností
úplne zabezpečenej platby:

Platba kartou

Keď platíte vašou kartou na stránke www.POPGOM.sk, uvádzate číslo karty, dátum vypršania jej platnosti a bezpečnostný kód uvedený na jej zadnej strane. Tento bezpečnostný kód sú tri alebo štyri čísla vytlačené na väčšine platobných kariet.

Toto číslo neuchovávame, využijeme ho len na identifikáciu vašej karty počas spracovania vašej objednávky.

Zaručujeme vám, že prevod informácií, ktoré nám poskytnete online, prebehne za úplne bezpečných podmienok.

Na tieto účely využívame výkonnú technológiu: zabezpečený server (SSL), ktorý zaisťuje dôvernosť nášho obchodu online. Tento program kryptuje všetky vaše osobné údaje potrebné na spracovanie vašich objednávok (meno, adresa, bankové spojenie) vo chvíli ich zadávania. Vo chvíli ich prenosu cez internet nie je možné ich čítať.

Po potvrdení vašej platby sú vaše bankové údaje zničené: z tohto dôvodu od vás vyžadujeme zadať číslo vašej platobnej karty pri každej novej objednávke.

Akceptujeme nasledujúce platobné karty:

Používajte prosím platobnú kartu, ktorej platnosť vyprší až po dodacej lehote vašej objednávky. Pri objednávaní na POPGOM.sk bude stanovená suma stiahnutá z vašej karty pri potvrdení platby. Pri čiastočnom alebo úplnom preplatení vašej objednávky poukážeme peniaze priamo na vašu kartu.

^ Top

Platba prevodom

Bankoverschrijving Môžete si zvoliť platbu prevodom. Zapamätajte si, že voľba platby prevodom môže zmeniť dátum rezervovaného prezutia.

^ Top

Dobierkou

Táto možnosť platby za objednané pneumatiky je možná iba v hotovosti. Prosíme vás, aby ste si pripravili potrebnú hotovosť pre zaplatenie vašej objednávky. Pneumatiky vám budú dodané prostredníctvom kuriérskej služby firmy GLS.

^ Top

Platba s PayPal

PayPal ako nepopierateľný líder platby online umožňuje kupujúcim a predajcom posielať a prijímať platby online. V PayPal existuje viac než 100 miliónov účtov v 190 krajinách a regiónoch celého sveta. Akceptujú ho všetci obchodníci, na eBay ako aj mimo neho.

PayPal chráni informácie týkajúce sa vašej platobnej karty vďaka najlepším existujúcim systémom na trhu v oblasti bezpečnosti a ochrane proti zneužitiu. Keď využívateľ služby PayPal, vaše finančné informácie nie sú nikdy poskytované obchodníkom.

Prečo používať PayPal?

  • Nakupujte alebo posielajte peniaze cez PayPal: je to zdarma.
  • Kupujte a plaťte úplne v kľude zaregistrovaním vašich údajov v PayPal.
  • PayPal akceptujú milióny obchondíkov po celom svete a je najpoužívanejším spôsobom platby na eBay.
Začnite používať PayPal už dnes!

^ Top