Ponúkame vám viacero možností
úplne zabezpečenej platby:

Platba kartou

Keď platíte vašou kartou na stránke www.POPGOM.sk, uvádzate číslo karty, dátum vypršania jej platnosti a bezpečnostný kód uvedený na jej zadnej strane. Tento bezpečnostný kód sú tri alebo štyri čísla vytlačené na väčšine platobných kariet.

Toto číslo neuchovávame, využijeme ho len na identifikáciu vašej karty počas spracovania vašej objednávky.

Zaručujeme vám, že prevod informácií, ktoré nám poskytnete online, prebehne za úplne bezpečných podmienok.

Na tieto účely využívame výkonnú technológiu: zabezpečený server (SSL), ktorý zaisťuje dôvernosť nášho obchodu online. Tento program kryptuje všetky vaše osobné údaje potrebné na spracovanie vašich objednávok (meno, adresa, bankové spojenie) vo chvíli ich zadávania. Vo chvíli ich prenosu cez internet nie je možné ich čítať.

Po potvrdení vašej platby sú vaše bankové údaje zničené: z tohto dôvodu od vás vyžadujeme zadať číslo vašej platobnej karty pri každej novej objednávke.

Akceptujeme nasledujúce platobné karty:

Používajte prosím platobnú kartu, ktorej platnosť vyprší až po dodacej lehote vašej objednávky. Pri objednávaní na POPGOM.sk bude stanovená suma stiahnutá z vašej karty pri potvrdení platby. Pri čiastočnom alebo úplnom preplatení vašej objednávky poukážeme peniaze priamo na vašu kartu.

^ Top

Platba prevodom

Bankoverschrijving Po zadaní pokynu budú všetky prvky príkazu funkčné, pošleme vám elektronickú žiadosť o platbe, ktorá vám poskytne údaje potrebné na prevod: číslo nášho bankového účtu a číslo príkazu, ktoré by mali byť uvedené v políčku oznam. Zapamätajte si, že platba s prevodom bude znamenať neskorší dovoz pneumatík ako je udaný na stránke.

^ Top

Dobierkou

Táto možnosť platby za objednané pneumatiky je možná iba v hotovosti. Prosíme vás, aby ste si pripravili potrebnú hotovosť pre zaplatenie vašej objednávky. Pneumatiky vám budú dodané prostredníctvom kuriérskej služby firmy GLS.

^ Top

Platba s Barion

Barion je elektronická platobná služba, ktorá vám umožňuje pohodlne a bezpečne platiť kreditnou kartou alebo predplateným zostatkom v internetových obchodoch, mobilných aplikáciách alebo u vašich priateľov. Poskytovateľ služieb Barion Payment Zrt je inštitúcia pod dohľadom Národnej banky Maďarska, licenčné číslo: H-EN-I-1064/2013, ID č. inštitúcie: 25353192.

Registrácia sa nevyžaduje pri platbe kreditnou kartou, stačí zadať číslo svojej kreditnej karty, dátum vypršania platnosti a CVC na zadnej strane a pracovnú e-mailovú adresu. Keď sa však zaregistrujete, už nikdy nebudete musieť v ktorejkoľvek predajni Barion zadávať číslo svojej karty, na zaplatenie budete musieť zadať svoju e-mailovú adresu a heslo. Nielenže je to pohodlné, ale tiež to zvyšuje vašu bezpečnosť!.

Akceptovane karty sú:

Ak nemáte kreditnú kartu, môžete ju použiť na zaplatenie predplateného zostatku spoločnosti Barion, ktorý si môžete dobiť bezhotovostným prevodom alebo v hotovosti, alebo poslať peniaze svojim priateľom alebo obchodným partnerom. V takom prípade môžete platiť zadaním svojej e-mailovej adresy a hesla. Začnite používať PayPal už dnes!

Kupujúcemu sa neúčtuje žiadny príplatok ani platba kreditnou kartou. Registrácia a mobilná aplikácia Barion, ako aj prijímanie a odosielanie peňazí sú bezplatné a zostanú. Neexistuje žiadny mesačný poplatok.

Servery Barion sú chránené šifrovaním TLS Norton / Symantec / Verisign 2048-bit. Pred vykonaním platby sa vždy uistite, že ste na zabezpečenom serveri Barion zadali údaje o kreditnej karte alebo heslo potrebné pre vašu platbu. Váš prehliadač bude označený zelenou farbou, ak identifikujete vlastníka stránky platby a platby ako Barion Payment Inc [HU]. Spoločnosť Barion je držiteľom certifikátu PCI DSS vyžadovaného spoločnosťami vydávajúcimi kreditné karty a je oprávnená spracovávať informácie o kreditných kartách. Bezpečnosť serverov Barion bola ustanovená Národnou bankou Maďarska.

http://www.barion.com^ Top