S POPGOM.sk si môžete kúpiť pneumatiky a nechať si ich dodať domov! Preštudujte si všetky etapy Vašej objednávky:

Výber výrobku

Po zadaní želaných rozmerov pneumatík vám POPGOM ponúkne pneumatiky vhodné pre vaše auto z výberu viac než 1 000 000 pneumatík pre osobné autá, 4x4, dodávky a kempingové autá. S POPGOM sú počas nákupu neustále k dispozícii informácie, ktoré vám môžu byť nápomocné pri zadávaní vyhľadávacích kritérií: popis každého výrobku a poznámky k špecifickým kritériám.

Zadanie adresy dodania

S POPGOM si môžete nechať doručiť Vaše pneumatiky domov, do práce alebo na ktorúkoľvek ľubovoľnú adresu. Po vytvorení Vášho účtu stačí, ak zadáte želanú adresu dodania. Poplatok za doručenie je 2€ za každý kus pneumatiky.

Bezpečná platba vašej objednávky

Vašu objednávku potvrdíte jej zaplatením či už priamo na internetovej stránke alebo telefónom (platba kartou alebo prevodom) úplne bezpečným spôsobom vďaka kryptovanému systému transakcií.

Prevzatie pneumatík

Hneď ako bude zorganizovaná expedícia vašich pneumatík dostanete e-mail, ktorý vám umožní sledovať stav ich dodávky. Pneumatiky budú dodané na adresu, ktorú ste uviedli do vášho zákazníckeho účtu. Potom už Vám chýba iba namontovať pneumatiky na vaše auto.