Predstavenie POPGOM

POPGOM je internetová stránka spoločnosti TYREDATING, akciovej spoločnosti s kapitálom 8 100 000 €, ktorú založil v roku 2008 založil pán Christophe Tesseraud, bývalý riaditeľ oddelenia Informačných sytémov spoločnosti Michelin v Európe. Európske sídlo je v Lyone vo Francúzsku. Spoločnosť TyreDating rozvíja svoje aktivity vo Francúzsku, Španielsku, Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Maďarsku, na Slovensku, na Slovinsku, v Českej republike, v Belgicku, vo Švédsku, v Dánsku a v Rumunsku

 

Poslaním stránky POPGOM je umožniť každému motoristovi kúpiť pneumatiky z výberu mnohých značiek a modelov za výhodné internetové ceny.

 Cieľom POPGOM je ponúknuť motoristom na internete jednoduchý, informovaný a efektívny nákup pneumatík :

  •       Jednoduchý, pretože nákup pneumatík na internete je celý sprevádzaný radami, so všetkou potrebnou asistenciou, od výberu pneumatík po ich dodanie.
  •       Informovaný, pretože POPGOM považuje za nevyhnutné poskytnúť užitočné informácie pre porovnanie značiek a pneumatík: vyhodnotenie výkonu, komentáre, produktové listy a ceny. Váš nákup pneumatík na internete je prepracovaný a riadený radami.
  •       Efektívny, pretože či sa jedná o nákup pneumatík alebo ich dodávku, našou prioritou je vždy kvalita. Pneumatiky, ktoré ponúka POPGOM sú predovšetkým značkové pneumatiky a nájdete tu širokú škálu cien zodpovedajúcich potrebám a prostriedkom všetkých.