Nasledujúce políčka nie sú správne:

 

(?)
(?)
Vyhľadať

Záruka najlepšej ceny POPGOM ! Vrátime Vám rozdiel, ak nájdete lacnejšie pneumatiky

Náš záväzok:

Ak nájdete u nás zakúpené pneumatiky u iného dodávateľa za výhodnejšiu cenu, POPGOM Vám uhradí rozdiel:

Ako to funguje?

Podmienky pre použitie ponuky "POPGOM Vám uhradí rozdiel"
 

Ak ste zadali objednávku na našej stránke a potom zistíte, že slovenská internetová stránka ponúka rovnaké pneumatiky za výhodnejšiu cenu (s výhradou dole uvedených podmienok), môžete požadovať vrátenie rozdielu prostredníctvom e-mailu uhradarozdielu@popgom.sk do 48 hodín po zadaní Vašej objednávky.

Ak máte záujem jednoducho nám zašlite e-mail:

 • kópiu potvrdenia Vašej objednávky alebo nám pošlite číslo objednávky,
 • adresu web-stránky (presná URL stránky), na ktorej sa (výhodnejší) výrobok nachádza


 •  

POPGOM sa zaväzuje, že po preskúmaní veci rozdiel uhradí najneskôr do 7 dní. Ak by nebolo možné dodržať túto lehotu z dôvodov, ktoré nezávisia od POPGOM, nemôže klient žalovať POPGOM na súde. Táto ponuka je podmienená dodržiavaním právnych predpisov, najmä o zákaze predaja tovaru pod cenu.
Ak bude klientovi suma vrátená na účet jeho kreditnej karty, rýchlosť, akou bude suma pripísaná na účet, závisí od typu kreditnej karty klienta: v prípade debetnej karty bude suma pripísaná v prospech bežného účtu v priebehu 3 až 8 dní v závislosti od banky; v prípade kreditnej karty sa suma objaví na konci mesiaca na účte kreditnej karty a nie na bežnom účte. Ak by vrátenie sumy trvalo dlhšie, musí klient kontaktovať svoju banku.

 

Aké sú podmienky pre vrátenie rozdielu?

 

 • Žiadosť nám musíte poslať e-mailom ako dôkaz na adresu: info@popgom.sk o 48 hodín po objednávke.
  Cena sa rozumie vrátane DPH, plus náklady za zaslanie; vylúčené sú všetky druhy zliav z ceny a mimoriadne ponuky ako aj darčekové poukážky alebo prechodné reklamné akcie ako napr. výpredaj zvyšku tovaru (zľavové kupóny, darčekové poukážky, atď.).
  Ponuka konkurencie musí pochádzať z internetovej stránky, ktorá je v Slovenskej republike registrovaná a dodáva na celé územie Slovenska.
  Konkurenciou ponúkaný výrobok musí byť identický: nový výrobok rovnakej značky, rovnakej veľkosti, s rovnakým indexom rýchlosti, rovnakým indexom zaťaženia, s rovnakým profilom. Rok výroby pneumatiky konkurencie nesmie byť starší ako rok výroby pneumatiky POPGOM.
  Pneumatiky musia byť na sklade minimálne v požadovanom počte a dodacia lehota nesmie prekročiť dodaciu lehotu POPGOM. Okrem toho musí existovať možnosť dodať požadované pneumatiky do POPGOM v priebehu 10 dní.
  Cenový rozdiel musí predstavovať minimálne 3 eurá na produkt, plus náklady na doručenie.
  Klient musí POPGOM uviesť adresu stránky a URL výrobku.
  Ponuka je obmedzená na jednu objednávku na osobu.