????search-fitter-montage-title????
????search-fitter-montage-page????

????montage-page-reassurance????

????nb-centres-reseau????

Montáž Vašich pneumatík všade na Slovensku s POPGOM.sk - Garantovaná montáž profesionálmi!

POPGOM vám ponúka možnosť dodania a montáže pneumatík v jednom zo stredísk prislúchajúcich k nasledujúcim a iným sieťam:Aby bol váš nákup pneumatík cez internet kompletný a účinný, služby, ktoré ponúka POGOM, sanekončia predajom pneumatík. POPGOM vám ponúka takisto doručenie vašich pneumatík do jedného z partnerských pneuservisov vo vašom blízkom okolí, nacelom Slovensku a možnosť dohodnúť si termín na ich montáž na deň a hodinu, ktoré vám vyhovujú. Vždy sa nájde partnerské montážne stredisko POPGOMvo vašom okolí. Poplatky za montáž sú vždy so zárukou a platené online. Keď teda zrealizujete váš nákup cez POPGOM, stačí už len, aby ste sadostavili do montážneho strediska, kde už nebudete musieť nič platiť.


????montage-price-title????
????montage-price-result????
/ pneumatika

Kompletná cena montáže za 1 koleso.

Služba, ktorú ste si objednali a zaplatili na internete spolu s objednávkou vašich pneumatík zahŕňa nasledovné:

  • naplánovanie a potvrdenie stretnutia v pneuservise podľa vášho výberu
  • demontáž starej pneumatiky, montáž novej pneumatiky s výmenou ventilu (v cene nie je zahrnutý elektronický ventil alebo chrómový ventil ), hustenie vzduchom a vyváženie.Najbližšie montážne strediská

Nie je nič ľahšie ako si vybrať montážne stredisko. Kliknite na želaný okres namape Francúzska, a potom upresnite voľbu kliknutím na mesto z ponuky. Keď sa zobrazí zoznam montážnych stredísk, stačí len odkliknúť stredisko,ktoré vám najviac vyhovuje.